Our Team

Neil Walker
Neil Walker
Director

027 590 0116
neil@nugreen.co.nz

mark mathieson
Mark Mathieson
General Manager – Sales

021 380 116
mark@nugreen.co.nz

Alistair Niven
Alistair Niven
Business Development Manager – Energy

021 199 5116
alistair@nugreen.co.nz

Owen O’Callaghan
Owen O’Callaghan
Business Development Manager

021 893 250
owen@nugreen.co.nz

Ailton da Silva
Ailton da Silva
Project Manager

021 910 844
ailton@nugreen.co.nz

Shareen Kesha
Shareen Kesha
Accounts Assistant

09 954 5568
shareen@nugreen.co.nz

Happy Customers

“Donec id elit non mi porta gravida at eget Duis mollis, est non commodo luctus, nisi erat porttitor ligula, eget lacinia odio sem nec elit. Donec ullamcorper nulla tellusper nulla tellus ac cursus commodo tortor mauris condimentum nibh”

Joel Marshall

“Donec id elit non mi porta gravida at eget Duis mollis, est non commodo luctus, nisi erat porttitor ligula, eget lacinia odio sem nec elit. Donec ullamcorper nulla tellusper nulla tellus ac cursus commodo tortor mauris condimentum nibh”

Jane Doe